Partneři

Garmin

Garmin je výrobce kvalitních outdoorových navigací již od roku 1989.

 
 

Turistika.cz

Turistika.cz prezentuje místa s certifikací Cyklisté vítáni. Turisté a cestovatelé na tomto portálu píší o cestování, vkládají tipy na výlety, cestopisy, fotky, hrady a zámky, trasy. Dále zde najdete mapy, ubytování, cyklo trasy a výlety s dětmi.

 
 

Shocart

Nejvýznamnější vydavatel cyklistických map označuje v mapách certifikované objekty a další informace o objektech přidává na rubu mapy. Na portálu www.cykloatlas.cz najdete v mapě certifikované objekty při zapnutí vrstvy Cyklisté vítáni.

 
 

cykloasistence.cz

Allianz Assistance stojí za unikátním produktem Cyklo Asistence, která přináší pomoc cyklistům při poruchách kol a karambolech.

 
 

UrbanCyclers

Mobilní aplikace UrbanCyclers nabízí pro cyklisty ty nejpotřebnější funkce: poradí, jak a kudy se na kole městem i mimo něj pohybovat nejlépe a nejbezpečněji, motivuje vás jezdit více, propojí vás s dalšími cyklisty a dokonce za časté ježdění i odměňuje.

 
 

Geodézie On Line

Geodézie On Line, spol. s r.o. – vydavatel nejpodrobnějších turistických a cykloturistických map v ČR. Od roku 2013 uvádí v edici Turistické mapy pro každého 1:25 000 speciálními značkami certifikované objekty Cyklisté vítáni.

 
 

biroto.eu

biroto provozuje portál pro plánování vícedenních cykloturistických výletů v Evropě. Ke každé stezce najdete mapu, výškový profil trasy, GPS záznam ke stažení, certifikované služby Cyklisté vítáni, památky a zajímavost podél stezky.

 
 

Prázdniny na venkově

Vyberte si z nabídky více než 300 statků, dílen a jiných zajímavých míst, kde můžete prožít víkend či delší pobyt.

 
 

NaKole.cz

Portál NaKole.cz je mediálním partnerem certifikace Cyklisté vítáni. Propaguje certifikaci na cyklistických akcích, webových stránkách, tiskovinách …

 
 

Broumovsko

Kraj pískovcových skal a barokních památek. Kraj, který okouzlí milovníky historie, sportu, architektury, kultury i turistiky. Kraj, kde si odpočinete a načerpáte nové síly. Kraj, který nadchne rodiny s dětmi i osamělé poutníky. Kraj, který Vás nadchne.

 
 

České středohoří

Vyrazte na cyklovýlety do Českého středohoří a Podřipska Labskou stezkou! Labská stezka nabízí atraktivity vhodné k trávení volného času nejen pro rodiny s dětmi.

 
 

České Švýcarsko o.p.s.

Objevte České Švýcarsko - Národní park České Švýcarsko spolu se sousedním Saským Švýcarskem představují ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil. Přirozená krása krajiny s romantickými zákoutími, lidovou architekturou a krásnými vyhlídkami vybízí k objevování a poznání.

 
 

Českolipsko

Českolipsko, krajina mnoha tváří a přesto jeden turistický region. Svojí rozlohou zaujímá území turistických oblastí Máchův kraj a Lužické hory s Ještědským hřbetem.

 
 

Český ráj

Na středním toku Jizery leží romantický kraj, ve kterém se spojila rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami a lidovou architekturou. Jejich vysoká koncentrace v tomto území byla důvodem, že již v 19. století začali hosté lázní Sedmihorky nazývat tuto část krajiny Českým rájem.

 
 

Dolní Poohří s Cyklostezkou Ohře

Dolní Poohří - Vydejte se "Na vlně zážitků i poznání" po řece Ohři a navštivte historická města Klášterec nad Ohří, Kadaň, Žatec, Louny, které jsou perlami této oblasti, kde se snoubí historie s tradicemi, přírodou a relaxací.

 
 

Koruna Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

 
 

Euroregion Praděd

Chci vám ukázat to nejhezčí a nejzajímavější, co tady máme. Unikáty přírodní, technické, historické i kulturní, um našich předků i dnešních lidí. Pomohu vám připravit výpravu s adrenalinem i vybrat trasu vhodnou pro kočárek či křeslo na kolečkách, když vás nohy neposlouchají.

 
 

Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Jeseníky jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady se stovkami dobře značených tras pro cyklisty. Jeseníky vyhlášené také středisky zimních sportů, lázněmi i kulturními a sportovními akcemi.

 
 

Jizerské hory

Vychutnejte si rozmanitost kvetoucí a svěží přírody, vydejte se po stopách sklářů i Albrechta z Valdštejna, získejte nadhled ze stoletých rozhleden pro Jizerky tak typických, osvěžte si své tělo v některé z jizerskohorských přehrad či se nechte unášet „Zubačkou“ až do míst vzdálených.

 
 

Krkonoše - svazek měst a obcí

Uvádíme do života projekty na podporu cestovního ruchu v turistickém regionu Krkonoše a hledáme řešení jejich životaschopnosti a financování.

 
 

Orlické hory a Podorlicko

Přívětivá krajina ohraničená na severu pásem Orlických hor, jež přecházejí přes Bystřické hory do polské Kladské kotliny. V krajině na jihozápadě otevřené českým nížinám širokým údolím spojených řek Tichá a Divoká Orlice, v kraji, který se na východě potkává s Moravou.

 
 

Podkrkonoší

Podkrkonoší – jdete správným směrem. Pokud dáváte přednost poklidnějším oblastem, které Vás přilákají krásnou přírodou a spoustou „zapomenutých“ překvapení, Podkrkonoší je tím pravým cílem pro Vás.

 
 

Posázaví

Vítejte v kraji, kterému dala jméno jedna z nejkrásnějších českých řek – Sázava. V kraji plném přírodních krás, historických zajímavostí i tajuplných legend.

 
 

Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

Turistický region Střední Morava se vyznačuje bohatou historií a celou řadou významných architektonických památek.

 
 

Středočeský kraj - cykloturistika

Středočeský kraj nabízí rozmanitou nabídku cyklistický tras. Patří do nich i mezinárodní trasy EuroVelo Roscoff-Kiev a EuroVelo Nord cap-Valletta. Středočeský kraj z cyklistického pohledu lze jednoduše rozdělit na severovýchodní část, která je rovinatá a na jihozápadní, která je spíše hornatá.

 
 

Výlet na každý den | Středohoří - Podřipsko

Atraktivity cestovního ruchu v oblasti Podřipsko a České středohoří. Historické motoráčky Podřipský a Středohorský + Bixeum - muzeum na kolejích, cyklobus i pro pěší.

 
 

Živý kraj - Karlovarský kraj

Karlovarský kraj je jako stvořený pro vyznavače aktivní dovolené. Kromě naprosto špičkových lázeňských služeb a množství kulturních, historických a přírodních památek nabízí celou řadu zimních, letních i celoročních aktivit včetně těch adrenalinových.

 
 

Turistický informační magazín - TIM

Magazín TIM přináší tipy na výlety pro celou rodinu, představuje nová turistická místa, nabízí zajímavé trasy, ať už pro jízdu na kole, lyžích nebo pěší turistiku, prezentuje fotografie známých i neznámých regionů, památek a řemesel.

 
 

ŽivotNaCestách.cz

Tipy na krásná a zajímavá místa doma i ve světě. Podělte se s ostatními o místa, která stojí za to vidět. Přidat článek na web můžete jednoduše i Vy!

 
 

 • Jubileum letos oslaví veletrh FOR BIKES!

  V roce 2019 se uskuteční jubilejní 10. ročník největšího cyklistického veletrhu v České republice. Jarní svátek cyklistiky potrvá tři dny - od 29. do 31. března 2019! Více na webu veletrhu zde.
   

  Věděli jste, že...

  Hledáte zajímavou dovolenou? Vinařské stezky Vás přivedou k lidem, kteři jsou prosluli pohostinností, dobrým vínem a otevřeným srdcem.

  Zábava cestou do práce?

  Zúčastněte se i s vašimi kolegy soutěže Do práce na kole!

 • únor 2019
  poútstčtsone
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  Všechny akce
 • 14.2.2019
  Mezinárodní veletrh cestovního r...

  V roce 2019 se bude konat již 28. ročník, který proběhne ve dnech 2...

   
  21.1.2019
  Vyšla nová Mapa dálkových tras G...


  Na brněnském veletrhu Regiontour, který proběhl ve dnech 17...

   
  Všechny aktuality

 • Největší česká nadace pro lidi a pro přírodu. Podporuje také rozvoj cyklistické dopravy a cykloturistiky. Certifikaci Cyklisté vítáni rozvíjí od roku 2005.
  Více