Logo Cyklisté vítániCyclists Welcome
 EN 

Mezinárodní letní fotosoutěž Cyklisté vítáni v zemích V4 je u konce

10/18/2021

Mezinárodní letní fotosoutěž Cyklisté vítáni v zemích V4 je u konce

Cyklisté vítáni v zemích V4
Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku realizovali s podporou International Visegrad Fund letní fotosoutěž. Již známe vítěze a moc gratulujeme!!!


 
Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku realizovali s podporou International Visegrad Fund letní fotosoutěž. Soutěž již má své vítěze. Moc gratulujeme!!!

Vítězka s nejvyšším počtem bodů za soutěžní fotografii obdrží pobytový poukaz uplatnitelný ve vybraném penzionu s certifikátem Cyklisté vítáni v hodnotě 5000 Kč.

Autoři fotografií, kteří se po sečtení bodů umístili na 2. až 11. místě, obdrží od nás, od Partnerství, o.p.s., poštou cyklolékárničku. Vítězům srdečně gratulujeme. Vítězné fotografie si můžete prohlédnout v našem fotoalbu nebo na Facebookovém profilu Cyklisté vítáni.

Víte, že existují národní certifikace pro služby přátelské k cyklistům v ČR – Cyklisté vítáni, na Slovensku – Vitajte cyklisti v Maďarsku – Kerekparos Barat-szolgaltato a v přípravné fázi i v Polsku - Witamy rowerzystow?

Mezinárodní letní foto soutěž Cyklisté vítáni v zemích V4 2021 je součástí projektu „Cyclists Welcome in V4“ který je financován z International Visegrad Fund. Viz více v popisu události soutěže zde: www.facebook.com/events/3614805235287552 nebo o celém projektu tady www.cyclistswelcome.com/