Logo Cyklisté vítániRadfahrer Willkommen
 DE 

Blog

14. 3. 2022

Die Karte der Radfernwege und zertifizierten Leistungen wird derzeit veröffentlicht Radfahrer sind willkommen

Karte der Langstreckenrouten EuroVelo und Greenways und zertifizierter Dienstleistungen Radfahrer willkommen in der Tschechischen Republik wird auf den Messen im März erhältlich sein!

4. 3. 2022

Einladung zu Frühjahrsmessen 2022

Die Messen sind zurück! Besuchen Sie uns auf einer der Frühjahrsmessen auf der PVA EXPO Letňany. Wir freuen uns auf Dich.

1. 3. 2022

Internationaler Workshop zur Zertifizierung „Radfahrer willkommen in V4-Ländern“

Partnerschaft o.p.s. organisierte den Abschlussworkshop des Projekts "Radfahrer willkommen in V4-Ländern". Der Brünner Workshop umfasste auch die Unterzeichnung einer Erklärung zu gemeinsamen obligatorischen Kriterien und zur gemeinsamen visuellen Identität nationaler Zertifizierungen Radfahrer sind in den Visegrad-Vier-Ländern willkommen.

2. 2. 2022

Wir laden Sie zum internationalen Zertifizierungsworkshop "Radfahrer willkommen in V4-Ländern" ein

Unsere gemeinn\utzige Gesellschaft Partnerstvi, o.p.s.  organisiert am 22. Februar den Abschlussworkshop des Projekts „Radfahrer willkommen in V4-Ländern“. Die Veranstaltung richtet sich an regionale Vertreter, DMOs, radfreundliche Betriebe und Radvereine.

26. 1. 2022

Der Elbe Trail 2022 Radführer ist bereits verfügbar

Letzte Woche verteilten Kollegen des Labská stezka-Teams den neuen Radführer Labská stezka 2022 an mehrere Regionen und andere Partner.  

18. 10. 2021

Mezinárodní letní fotosoutěž Cyklisté vítáni v zemích V4 je u konce

Cyklisté vítáni v zemích V4 Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku realizovali s podporou International Visegrad Fund letní fotosoutěž. Již známe vítěze a moc gratulujeme!!!  

24. 9. 2021

TERMÍNY VELETRHŮ 2022

Letos se žádné cestovní a sportovní veletrhy, bohužel, nekonaly. Zrušeny byly i všechny náhradní podzimní termíny veletrhů. Pevně doufáme, že v příštím roce se veletrhy již uskuteční.

28. 7. 2021

V Brně proběhl národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu

Ve středu 21. července 2021 se v sídle Nadace Partnerství uskutečnil národní workshop o cykloturistice, službách „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu. Na 55 registrovaných účastníků se akce pořádané Partnerství, o.p.s. zúčastnilo fyzicky na místě či online.

16. 7. 2021

Národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu představí nejnovější trendy a technologie v cykloturistice

Ve středu 21. července 2021 v sídle Nadace Partnerství proběhne národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu.

13. 7. 2021

Mezinárodní letní foto soutěž Cyklisté vítáni ve V4

Vyhrajte cyklovíkend v turistickém zařízení Cyklisté vítáni v Česku, Maďarsku, Polsku či na Slovensku! Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku vyhlašují s podporou International Visegrad Fund letní foto soutěž.

7. 6. 2021

Mapa dálkových tras Greenways a EuroVelo a certifikovaných služeb Cyklisté vítáni v ČR

V těchto dnech začala distribuce naší Mapy dálkových tras Greenways a EuroVelo a certifikovaných služeb Cyklisté vítáni v ČR.

19. 5. 2021

Jak vybrat kolo a Jak pečovat o Vaše kolo? Inspirujte se na blogu Decathlonu...

Decathlon je francouzská firma, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem sportovního vybavení.

  < 1 2  >