Logo Cyklisté vítániCyklisté vítáni
 CZ 

Blog

14. 3. 2022

Právě vychází Mapa dálkových cyklotras a certifikovaných služeb Cyklisté vítáni

Mapa dálkových tras EuroVelo a Greenways a certifikovaných služeb Cyklisté vítáni v ČR bude k dostání na březnových veletrzích!

4. 3. 2022

Pozvánka na jarní veletrhy 2022

Veletrhy jsou zpět! Zastavte se za námi v PVA EXPO Letňany na některém z jarních veletrhů. Těšíme se na vás.

1. 3. 2022

Mezinárodní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni v zemích V4"

Partnerství o.p.s. uspořádala závěrečný workshop projektu “Cyklisté vítáni v zemích V4”. Součástí brněnského workshopu byl i podpis deklarace o společných povinných kritériích a o společné vizuální identitě národních certifikací Cyklisté vítáni v zemích Visegrádské čtyřky.

2. 2. 2022

Zveme na mezinárodní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni v zemích V4"

Partnerství o.p.s. dne 22. února pořádá závěrečný workshop projektu “Cyklisté vítáni v zemích V4” . Akce je určena zástupcům krajů, DMO, zařízením Cyklisté vítáni a cyklistickým NNO.

26. 1. 2022

Cykloprůvodce Labská stezka 2022 je již k dispozici

Minulý týden kolegové z týmu Labské stezky rozvezli na několik krajů a dalším partnerům nové cykloprůvodce Labská stezka 2022.

18. 10. 2021

Mezinárodní letní fotosoutěž Cyklisté vítáni v zemích V4 je u konce

Cyklisté vítáni v zemích V4 Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku realizovali s podporou International Visegrad Fund letní fotosoutěž. Již známe vítěze a moc gratulujeme!!!  

24. 9. 2021

Termíny veletrhů 2022

Letos se žádné cestovní a sportovní veletrhy, bohužel, nekonaly. Zrušeny byly i všechny náhradní podzimní termíny veletrhů. Pevně doufáme, že v příštím roce se veletrhy již uskuteční.

28. 7. 2021

V Brně proběhl národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu

Ve středu 21. července 2021 se v sídle Nadace Partnerství uskutečnil národní workshop o cykloturistice, službách „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu. Na 55 registrovaných účastníků se akce pořádané Partnerství, o.p.s. zúčastnilo fyzicky na místě či online.

16. 7. 2021

Národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu představí nejnovější trendy a technologie v cykloturistice

Ve středu 21. července 2021 v sídle Nadace Partnerství proběhne národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu.

13. 7. 2021

Mezinárodní letní foto soutěž Cyklisté vítáni ve V4

Vyhrajte cyklovíkend v turistickém zařízení Cyklisté vítáni v Česku, Maďarsku, Polsku či na Slovensku! Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku vyhlašují s podporou International Visegrad Fund letní foto soutěž.

7. 6. 2021

Mapa dálkových tras Greenways a EuroVelo a certifikovaných služeb Cyklisté vítáni v ČR

V těchto dnech začala distribuce naší Mapy dálkových tras Greenways a EuroVelo a certifikovaných služeb Cyklisté vítáni v ČR.

19. 5. 2021

Jak vybrat kolo a Jak pečovat o Vaše kolo? Inspirujte se na blogu Decathlonu...

Decathlon je francouzská firma, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem sportovního vybavení.

  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9  >